درباره مجتمع تجاری معین مال 

مجتمع تجاری معین مال در چهاردهم اسفند ماه سال 1394 به بهره برداری رسید.

معین مال یکی از مدرن ترین و مجهز ترین مجتمع های تجاری ایران به شمار می رود که با معماری ساده و چشم نواز، فضای داخلی و خارجی جذابی را از خود به نمایش می گذارد.

در این سازه مقاوم جدیدترین آسانسور ها، رمپ ها و پله های برقی، ارتباط راحت و کاملاً ایمنی را برای دسترسی مشتریان محترم به طبقات مختلف فراهم می نماید.

4 طبقه تجاری و 5 طبقه پارکینگ با حدود 900 جای پارک در مساحتی بالغ بر 61000 متر مربع برای خدمات رسانی مطلوب به مراجعین محترم تدارک دیده شده است.

معین مال در نزدیکی میدان آزادی، ابتدای خیابان آزادی، ابتدای بلوار استاد معین قرار دارد که با توجه به جمعیت منطقه9 شهرداری تهران، قرار گرفتن در کریدور ورودی غربی پایتخت، نزدیکی به ایستگاههای مترو و BRT، نزدیکی به ترمینال غرب و فرودگاه مهرآباد، مرکزی مهم جهت ارائه خدمات به مردم مناطق مختلف شهر تهران و مسافرین ورودی پایتخت تبدیل خواهد شد.

وجود سوپر مارکت هایپر استار کافی شاپ و فودکورت وفروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی و فروشگاه صنایع دستی و آرایشگاه مردانه و اتاق فرار و گیم نت و خانه بازی کودکان و همچنین واحد های تجاری متنوع مشتمل بر پوشاک آقایان و بانوان، کیف و کفش، شال و روسری، دکوری، پوشاک بچگانه و نوزاد، آرایشی و … با برند های تجاری ایرانی آماده ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان است.