فروشگاه های معین مال

2

پانچو

 

کمپانی پانچو سال 1978 با هدف تولید محصولات با کیفیت برای سلامتی و شادی کودکان در گروه سنی صفر تا 12 سال در استانبول فعالیت خود را آغاز کرد.

 

نخستین قدم پانچو در عرضه محصولاتش سال 1984 رقم خورد؛ زمانی که این شرکت، نخستین فروشگاه خرده فروشی خود را در شهر شیشلی استانبول افتتاح کرد. این فروشگاه آغاز راهی بود تا امروز، پانچو هم اکنون بیش از 107 شعبه انحصاری و 200 مرکز فروش در سراسر دنیا را به محصولات خود اختصاص داده است.

 

پانچو با گذشت 38 سال از فعالیت خود همواره تلاش کرده که با شعار «تولید با کیفیت برای سلامت کودکان ما»، اصل امانت و صداقت را به‌عنوان اصل اساسی خرده فروشی این شرکت، مد نظر قرار داشته باشد. این شرکت به‌همراه شرکای تجاریش chicco, GeBe ,Cam ,We ,prego مجموعه‌ای کامل و منحصربه‌ فرد، شامل لباس بارداری، اکسسوری مراقبت کودک، کالسکه و کریر، ست‌های سیسمونی نوزاد، دکوراسیون چوبی اتاق کودک، لوازم بهداشتی و هر آنچه که به رفاه حال خریداران کمک بسزایی می‌کند را در دپارتمان‌های فروش خود در سراسر دنیا فراهم کرده‌است.

این کمپانی توانست در سال 2015 از سوی مصرف کنندگان، عنوان برترین برند تولیدکنندهِ مجموعه پوشاک کامل کودک را از آن خود کند.

شرکت آوید توسعه تجارت رایکا، با گرفتن نمایندگی اصلی این برند درسال 1394 و افتتاح فروشگاهی به وسعت 500 متر در مشهد بزرگترین فروشگاه برند لباس کودک را در ایران افتتاح نموده و به عنوان نماینده رسمی پانچو ترکیه کلیه کارهای این گروه را به هموطنان عزیز زائرین و مجاورین حضرت رضا (ع) خدمت رسانی می کند.

آدرس: طبقه 1+ ، پلاک 112

تماس:66077140